אירוע אחד הכולל בתוכו

4 אירועי ענק

Asset 113@300x-100

MUNI EXPO

התערוכה

Asset 112@300x-100

MUNITALK

הכנסים

Asset 111@300x-100

MUNIWORLD

האירוע הבינלאומי

Asset 110@300x-100

הוועידה השנתית​

של השלטון המקומי

עמיתים, ידידים ושותפים יקרים,

אני מתכבד להזמינכם ל-MUNIEXPO, ועידת החדשנות של מרכז השלטון המקומי, שתתקיים ב-20-21 באוקטובר 2021 באקספו ת"א (גני התערוכה).

האירוע המוניציפלי הגדול של השנה בהובלת מרכז השלטון המקומי, הוא הפלטפורמה המרכזית לקידום נושא הערים החכמות בישראל. השנה יתקיים האירוע בפעם הרביעית וגם הפעם יציגו בו למעלה מ – 170 מציגים את מיטב החדשנויות לניהול עירוני.

MUNI EXPO 2020 זכה להצלחה כבירה עם השתתפותם של מעל 9,000 מבקרים. המשתתפים, בהם משלחות זרות מ-100 עיריות ורשויות מקומיות מרחבי העולם, זכו להיחשף לתהליכים המתקדמים ביותר בתחום החדשנות בעולם המוניציפלי. בשורת כנסים מקצועיים, שהתקיימה תחת קורת היריד,  השתתפו 200 דוברים ומרצים, גדולי המומחים מהארץ ומהעולם, ראש ממשלת ישראל, שרים, חברי כנסת ונציגים ממעל 50 חברות הייטק, תקשורת וטכנולוגיה ישראליות ובינלאומית.

ועידת MUNIEXPO, שהפכה למפגש הגדול ביותר של השלטון המקומי, יתפרס השנה על פני יומיים מלאים בתכנים מקצועיים ושיתופי פעולה. לצד ועידת החדשנות המסורתית, שתכלול מגוון שירותים ומוצרים בתחום הסייבר, פתרונות IT, חממות טכנולוגיות וחברות סטארט- אפ, תתקיים גם ועידה בינ"ל שתארח עשרות ראשי ערים ומאות נציגים מרחבי העולם.

MUNIEXPO של מרכז השלטון המקומי מהווה הזדמנות יוצאת דופן עבור הרשויות המקומיות ללמוד אודות החידושים הטכנולוגיים בשוק, הפיתוחים העדכניים, והחברות המובילות בתחומים המוניציפאליים. היריד יחשוף

את הדרג הניהולי ברשויות לשלל הפיתוחים שישפרו משמעותית את השירותים המוניציפליים, יקצרו וייעלו את זמני המתנה ויחסכו בעלויות.

אתם מוזמנים לקחת חלק באירוע של השנה!

בברכה,

חיים ביבס
ראש עיריית מודיעין מכבים רעות ויו"ר מרכז השלטון המקומי