דבר יו"ר מרכז השלטון המקומי

אני גאה להזמינכם בפעם השביעית ברציפות  ל-MUNIEXPO  – ועידת השלטון המקומי לחדשנות שתתקיים בתאריכים 20-22.02.2024, באקספו ת"א (גני התערוכה).

האירוע המוניציפלי הגדול של השנה, בהובלת מרכז השלטון המקומי, מהווה פלטפורמה מרכזית לקידום נושא חדשנות מוניציפלית, ערים חכמות ודיגיטציה בישראל. אנו נערכים השנה לכנס מרתק, משפיע ורלוונטי מתמיד.

ועידת MUNIEXPO  2024 תתפרס על פני שלושה ימים ותציג עולם תוכן עשיר מתחומי הסייבר, הביטחון האישי, קיימות, חזות העיר, פתרונות IT, שירותי חינוך, ביטחון, סביבה בריאות ועוד.

בתערוכת החדשנות האורבנית הגדולה במזרח התיכון ישתתפו למעלה מ –150 חברות, סטרטאפים, יזמים, גופים ממשלתיים, רשויות מקומיות מובילות בתחומי החדשנות ונותני שירות. המציגים ייפגשו פנים אל פנים למעלה מ – 12,000 מבקרים, בכירי המגזר הציבורי, המשק, האקדמיה, התקשורת, היזמות, מובילי דעת קהל, מנהלים ומנהלות בדרג הבכיר של השלטון המקומי מהארץ ומהעולם,  בעלי תפקידים משמעותיים המשפיעים ישירות על איכות חייו של התושב בכל תחומי החיים.

לצד תערוכת המציגים, נקיים כנסים מעולמות תוכן מגוונים הנוגעים לשלטון המקומי, בהשתתפות כ-200 מומחי תוכן ומרצים בולטים ברמה הבינלאומית והמקומית. יחד נדון על כל הנושאים שעל סדר היום הנוכחי והעתידי של מדינת ישראל.

נקיים את הכנס הבינלאומי –  MUNIWORLD, בשיתוף עם עיר הבירה שלנו, ירושלים, בו נארח ראשי רשויות, מקבלי החלטות ומשלחות מקצועיות מלמעלה מ-80 רשויות מרחבי העולם, שיזכו להיחשף לתהליכים מתקדמים ולפיתוחים חדשים בתחום המוניציפלי.

השלטון המקומי הוא הגורם המשפיע ביותר על איכות חיי התושבים במדינת ישראל.  ועידת MUNIEXPO היא אירוע הדגל ומקום המפגש המרכזי של כל העולם המוניציפלי.

אני מזמין את כולכם להצטרף אלינו לאירוע של השנה!

בברכה,

חיים ביבס

יו"ר מרכז השלטון המקומי

וראש עיריית מודיעין מכבים רעות