הפעל נגישות לקוראי מסךנגישותדלג לתוכן מרכזי
 

מרכיבי האירוע 2018

השלטון המקומי בישראל רוכש מוצרים ושירותים בלמעלה מ- 65 מיליארד שקל בשנה. רכש מאסיבי זה, לצד שיטות רכש חדשות, הולך ומשתכלל בשירותים, מוצרים וסחורות אשר בעבר לא היו בסל הקניות של הרשויות. מכרזים השתכללו, הפכו שקופים יותר, איכותניים וחכמים יותר. כל החלטת רכש תלויה במספר רב של הגורמים ברשות, החל מראש העיר, דרך המנכ"ל, הסגל המקצועי ואנשי הרכש. כפועל יוצא ספק או נותן שירותים הפועל בתחומי השלטון המקומי, מזמן לעצמו הזדמנויות לפגוש את כל שרשרת מקבלי ההחלטות במקום אחד ובבת אחת. יתירה מכך, הגורמים המקצועיים ברשויות כמהים לרעיונות חדשים, ספקים חדשים ושיטות חדשות היכולות להפוך את העיר והרשות שלהם לחדשנית יותר, יעילה יותר וחכמה הרבה יותר.

MUNI EXPO - הזדמנות העסקית של השנה לכל נותן שירותים במגזר המוניציפלי.

MUNI EXPO  הוא האירוע היחיד בישראל בו ספק ונותן שירותים יכול לפגוש בבת אחת את כל שרשרת מקבלי ההחלטות ברשות המקומית, מכל התחומים, באווירה בלתי פורמלית. בתערוכת MUNI EXPO 2017 הציגו 127 נותני שירותים, למעלה מ-100 מהם ממשיכים גם לשנה הבאה.  לנתונים הללו משמעות גדולה, ספקים ונותני השירותים מאמינים כי זהו המקום לעשות עסקים, לפתוח דלתות ולקבל הזדמנויות במרחב השלטון המקומי בישראל. התערוכה מתקיימת בביתן 2 בגני התערוכה בתל-אביב על פני למעלה מ-6000 מ"ר.

שדרות החדשנות וחממת חברות הזנק

כיאה לאומת הסטארט אפ תתקיים במסגרת התערוכה תצוגה מיוחדת של חברות הזנק וחממות טכנולוגיות העוסקים רובם ככולם בפיתוח טכנולוגיות לטובתן של הרשויות. יעדם הוא לספק פתרונות טכנולוגים חכמים לשלל האתגרים איתן מתמודדות הרשויות בנושאים שונים ומגוונים.

 16 חברות הזנק חשפו בשנת 2017 את רעיונותיהם בפני באי התערוכה ורבים מהם הגיעו להסכמים ליצירת בטא SITE ברשויות ישראליות. השנה צפויה השדרה לצמוח ולגדול תוך מתן במה מיוחדת להרצאות ומצגות. חברות הזנק, שניצלו את הפלטפורמה הייחודית, כבר החלו לפעול בעשרות רשויות, שבכיריהם ביקרו בתערוכה. התערוכה קיצרה באופן משמעותי את תהליכי החדירה לרשות המקומית – תוך מפגש בלתי אמצעי עם כל מקבלי ההחלטות הרלבנטיים גם יחד.

השנה תורחב תערוכת החדשנות ולצד החברות יציגו עיריות רבות את מיזמי החדשנות שלהם בעיר לצורך חשיפה וכחלק מתהליך הבחירה של טקס פרסי החדשנות של הרשויות המקומיות.

האמפי הפתוח - ההייד פארק של האירוע

10 הדקות שיכולות לחשוף את המוצר או הרעיון לאלפי משתתפי התערוכה. במרכז האולם יפעל אמפיתאטרון פתוח בו המציגים מוזמנים להציג מצגות קצרות לבאי התערוכה ולחשוף בפניהם את הרעיונות והמוצרים שלהם. המצגות יוקרנו על גבי במה עם מסך ענק הנשקף לכלל המבקרים.

כנסים - MUNITALK

שני כנסים מרכזיים יערכו במקביל לכנסים מרכזיים :

  1. חדשנות ועיר חכמה טכנולוגיה, התייעלות אנרגטית,  תחבורה חכמה, חניה חכמה ועוד.
  2. אזרחי העתיד וממשל תקין ושקוף רווחה, חינוך, קשר עם האזרח, אתיקה ועוד.

כנסים מקצועיים לצד הכנסים  המרכזיים יערכו כנסים מקצועיים:                        

  1. בטחון וחירום במגזר המוניציפלי
  2. פיננסים, מימון ופרויקטים משותפים עם המגזר הפרטי
  3. העיר האוטופית – התפתחות המגזר העירוני, תוכנית הגג, בניה ותשתיות,  הנדסה ותכנון, תוכניות מתאר ועוד.
  4. כנסים נוספים בשיתוף משרדי ממשלה.
מרכיבי האירוע 2018