הפעל נגישות לקוראי מסךנגישותדלג לתוכן מרכזי
 

עושים עסקים עם מועצות ועיריות בישראל

MUNIEXPO 2018

האירוע השנתי של מרכז השלטון המקומי, הוא המפגש הגדול ביותר של השלטון המקומי בישראל. את האירוע פוקדים כ-4000 מנהלים בכירים מ-257 רשויות ומועצות אזוריות לצד כ-2000 מנהלים של 400 החברות והתאגידים העירוניים. רק פעם בשנה, ניתן למצוא תחת קורת גג אחת, את כל הצמרת המוניציפאלית הישראלית לחוויה יוצאת דופן של מפגש, לימוד, החלפת דעות ורעיונות וחשיפה לספקים ועסקים הפועלים במגזר.

האירוע הוא כר פורה לחדשנות, יזמות ועשיית עסקים, המספקים לחברי השלטון המקומי חזון, דרך וצעדים מעשיים אותם הם יכולים ליישם בשטח שיפוטם. עוצמתו של הכנס נובעת משיתוף הפעולה שרוקמים המשתתפים והשפעתו על חיי היום יום של מיליוני אזרחי המדינה.

בכנס שהתקיים בתחילת 2017, נטלו למעלה מ-6000 משתתפים ב-25 כנסים שונים , מסלולים ודיונים אשר הובלו על ידי 120 מרצים. לצדם פעלה תערוכה בעלת 127 מציגים ו-30 סטרטאפים. הכנס הוכתר כטוב מסוגו שהתקיים אי פעם בישראל. האירוע נערך בשיתוף ובחסות משרדי ממשלה רבים, הקק"ל, בנק דקסיה וחברות מסחריות רבות.

 MUNI EXPO 2018

בסימן 70 שנה לישראל, 80 שנה למרכז השלטון המקומי!

השנה תחגוג ישראל 70 להיווסדה, בעוד השלטון המקומי יחגוג 80 שנה לצד אירועים אלו יערכו גם בקרוב הבחירות המוניציפאליות, דבר ההופך את האירוע השנה לגדול יותר, מקיף יותר ומשפיע יותר.

אירוע אחד הכולל בתוכו 5 אירועי ענק

MUNI EXPO התערוכה >

יומיים של תערוכה ומפגש בין ספקים מהארץ ומהעולם עם 6000 קניינים ומקבלי החלטות מישראל וקניינים נוספים מ 80 עיריות מרחבי העולם

ועידת השלטון המקומי ה– 6 >

ועידת השלטון היא האירוע הלוקרטיבי ביותר והמשמעותי ביותר, שמקיים השלטון המקומי בישראל והיא מנקזת אליה באופן מסורתי את כל קברניטי המדינה, כולל ראשי ממשלות ונשיאים. ועידת השלטון המקומי, היא אירוע סגור, הנחשב לאירוע עוגן עבור ראשי השלטון המקומי והמרכזי והיא מהווה מוקד משיכה, שמסומן ביומניהם של כל בכירי הממשל המרכזי והמקומי חודשים ארוכים מראש. בועידה מתקיימים שולחנות עגולים, מושבים מיוחדים של ועדות הכנסת ומפגשים מיוחדים בין נבחרי השלטון המקומי לשרים וחברי הכנסת, יחד עם אירוע ערב חגיגי בנוכחות ראשי השלטון בישראל.

MUNITALK >

סדרה של כנסים מקצועיים בתחומים שונים: חדשנות, עיר חכמה, חינוך, רווחה, בניה ותשתיות, בטחון, הנדסה, שיפור חזות העיר ועוד.

תערוכת החדשנות >

תערוכה מיוחדת החושפת את הישגי העיריות בישראל בהטמעת חדשנויות ולצידו טקס פרסים מיוחד לחדשנויות עירוניות.

MUNIWORLD >

כנס בינלאומי בהשתתפות עשרות משלחות מערים ברחבי העולם שיעסוק בנושאים שונים החל מחשיפה לפיתוחים וטכנולוגיות ישראליות היכולות לשמש ערים ועיריות בעולם ועד לדיונים פורצי דרך בנושאי סובלנות וניהול ערים מעורבות אוכולוסיה ותרבויות.

עושים עסקים עם מועצות ועיריות בישראל