הפעל נגישות לקוראי מסךנגישותדלג לתוכן מרכזי
 

אודות EXPO 2018

האירוע השנתי של מרכז השלטון המקומי, הוא המפגש הגדול ביותר של השלטון המקומי בישראל. את האירוע פוקדים כ-4,000 מנהלים בכירים מ-257 רשויות ומועצות אזוריות לצד כ-3,000 מנהלים של 400 החברות והתאגידים העירוניים. רק פעם בשנה, ניתן למצוא תחת קורת גג אחת, את כל הצמרת המוניציפאלית הישראלית לחוויה יוצאת דופן של מפגש, לימוד, החלפת דעות ורעיונות וחשיפה לספקים ועסקים הפועלים במגזר.

האירוע הוא כר פורה לחדשנות, יזמות ועשיית עסקים, המספקים לחברי השלטון המקומי חזון, דרך וצעדים מעשיים אותם הם יכולים ליישם בשטח שיפוטם. עוצמתו של הכנס נובעת משיתוף הפעולה שרוקמים המשתתפים והשפעתו על חיי היום יום של מליוני אזרחי המדינה.
בכנס שהתקיים בתחילת 2017, נטלו למעלה מ-7,000 משתתפים ב-25 כנסים שונים , מסלולים ודיונים אשר הובלו על ידי 120 מרצים. לצדם פעלה תערוכה בעלת 127 מציגים ו-30 סטרטאפים. הכנס הוכתר כטוב מסוגו שהתקיים אי פעם בישראל. האירוע נערך בשיתוף ובחסות משרדי ממשלה רבים, הקק"ל, בנק דקסיה וחברות מסחריות רבות.

MUNI-EXPO 2018

בסימן 70 שנה לישראל, 80 שנה למרכז השלטון המקומי!
השנה תחגוג ישראל 70 להיווסדה, בעוד השלטון המקומי יחגוג 80 שנה לצד אירועים אלו יערכו גם בקרוב הבחירות המוניציפאליות, דבר ההופך את האירוע השנה לגדול יותר, מקיף יותר ומשפיע יותר.

אירוע אחד הכולל בתוכו 5 אירועי ענק

MUNIEXPO התערוכה

 יומיים של תערוכה ומפגש בין ספקים מהארץ ומהעולם עם קניינים ומקבלי החלטות מישראל ומ-80 עיריות מרחבי העולם, למעלה מ-150 מציגים יציגו בתערוכה את החידושים האחרונים בתחומם ויאפשרו למנהלים לחוות במפגש בלתי אמצעי, את המוצרים והשירותים החדשים ביותר.

ועידת השלטון המקומי ה– 6

ועידת השלטון המקומי מנקזת אליה באופן מסורתי את כל קברניטי המדינה: שרים, רגולטורים וחברי כנסת, לצד כל ראשי הערים בישראל. בוועידה מתקיימים שולחנות עגולים עם ועדות הכנסת השונות  ומפגשים מיוחדים בין נבחרי השלטון המקומי לשרים וחברי הכנסת, יחד עם אירוע ערב מיוחד, סגור לראשי ערים בלבד, בנוכחות צמרת השלטון המרכזי בישראל.

MUNITALK מפגשים מקצועיים וכנסים

ראיונות "אחד על אחד" עם שרים בכירים, תכנון עיר העתיד, שוק המימון המוניציפאלי, חינוך, רווחה ועידוד צעירים, מהפכת השירות לתושב, היערכות הערים לשעת חירום, גישות עדכניות בניהול אסטרטגיית עיר, ערים חכמות תחת מתקפות סייבר ועוד נושאים מרתקים רבים יהיו במרכז הדיונים שיתקיימו בכנסים השונים. למעלה מ- 100 דוברים יהיו על הבמות השונות במהלך היומיים ושאלות מרכזיות יעלו לדיון.

תערוכת החדשנות

סטרטאפים שונים יציגו טכנולוגיות חכמות בתחומי ה IOT , ערים חכמות, BIG DATA, ותחומים רבים אחרים. זו הזדמנות לפגוש יזמים, חממות וחברות צעירות שיכולים לשתף אתכם פעולה בהפיכת העיר שלכם לעיר העתיד.

MUNIWORLD

כנס בינלאומי ראשון מסוגו בנושא "איומי הסייבר בעיר החכמה". למעלה מ 300 אורחים מהעולם: שגרירים, נספחים כלכלים, ראשי ערים, מנכ"לים , מנהלי מערכות מידע ועוד מלמעלה מ-70 ערים בעולם יגיעו לכנס ויחד עם האורחים מישראל יקיימו דיונים ראשונים מסוגם באיומים ובפתרונות העומדים בפני הערים החכמות. במסגרת הכנס יערכו הרצאות, סימולציות, סקירות ביטחוניות ומפגשים עם בכירי תעשיית הסייבר מישראל ומהעולם.

  • The Utopic Smart City: A glimpse to the future with an up-to-date overview of smart solutions for smart cities.
  • Smart But Vulnerable – What can go wrong? Cyberterrorism threats on your city.
  • “Live” Cyber-attack on a City – a real-time attack scenario.
  • Ready or Not? Is your city ready for the risk and challenges of the smart city?
  • What can be done? Spotting potential problems… before they occur.
  • Thinking Outside of the Box – Security by Design for the Smart city. Creating standards, guidelines, and resources to improve cybersecurity across all areas related to smart cities.
  • Focus on Smart City Cyber Security Innovation. How Israel’s tech experience can protect smart cities?
  • From a Small Bug to Dramatic Impact – examples of attacked cities worldwide.